پروتکل آموزش راهبرد تصمیم گیری

مطالب دیگر:
📖معرفی پنجره و شرکت رنگین پروفیل کویر و تحلیل رقابتی صنعت درب و پنجره سازی آلومینیوم و تقاض📖دخانیات و زنان و سیگار و بررسی اثرات منفی و بیماری های ناشی از سیگار و اثرات نيكوتين بر بدن📖روانشناسي علمي ورزش و بررسی فواید و تاثیرات ورزش بر سلامت روانی📖آشنایی با زیگورات و معبد چغازنبیل و رصدخانه مجاور زیگورات چغازنبيل📖بررسی کودتای 1299(کودتای سیاه ) و وقایع و اهداف آن و اقدامات کلنل محمدتقی خان پسیان و رضاخ📖بررسی روابط سیاسی ایران و امریکا از کودتای 1299 تا پایان جنگ جهانی دوم📖آشنایی با نحوه ذخیره و بازیابی اطلاعات، خصوصیات و انواع حافظه📖بررسی رابطه عدم تحمل گلوكز با شاخصهاي فشارخون, نماية تودة بدني و نسبت دور كمر به باسن در ت📖آشنایی با سیستمهای ذخیره سازی اطلاعات در حجم بالا📖بررسی رابطه بين مقاومت بتن مغزه و مقاومت نمونه استوانه ای📖راز و معنا و ویژگیهای حروف مقطعه در قرآن📖توسعه و توسعه روستایی و اهمیت و بررسی آن در ایران📖آشنایی با راه آهن و ریل و ویژگیها، پابندها و جوشکاری آن📖آشنایی با سیستم و وسایل حمل و نقل و راه ها و بررسی وضعیت آن در ایران📖آشنایی با دینام و سيلندر، عملکرد، ساختمان و کاربرد آنها📖بررسي راهکارهاي طراحي اقليمي با توجه به عوامل پنجگانه کل به جزء نگر (مقايسه تأثير عامل دما📖رباتیک و آشنایی با مشخصات و اجزای ربات📖بررسی روابط خاك و گياه و تاثیر و نقش خاک و عوامل آن در رشد و تغذیه گیاهان📖آجر، انواع، روشهای پخت و اندازه استاندارد آن و نگاهی به آجركاري در فضاي آزاد📖آشنایی با علم رباتیک و مکاترونیک و انواع و کابرد و مکانیک ربات و آشنایی با سنسورها
پروتکل آموزش راهبرد تصمیم گیری,پروتکل ,آموزش راهبرد تصمیم گیری|47091468|mgk
با سلام و خیر مقدم،در این پست توضیحات فایل پروتکل آموزش راهبرد تصمیم گیری قابل رویت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


مشخصات فایل
تعداد صفحات19حجم0/17 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل

تعداد جلسات آموزشی: 8 جلسه

تعداد صفحه (B lotus 14): 18 صفحه

نوع فایل: word
عناوین هر جلسه:خلاصه جلسات پروتکل آموزشی به شرح زیر است: جلسه اول هدف ها -معارفه و ایجاد یک رابطه دوستانه بین اعضا و مشاور - بیان قوانین حاکم بر جلسات - آشنایی اعضا با مفهوم خودناتوان سازی و جرأت ورزی جلسه دوم هدف ها -آشنایی اجمالی با راهبرد تصمیم گیری مجدد -آشنایی اعضا با ساختار شخصیت با حالات خود (والد-بالغ-کودک) جلسه سوم هدف ها -آشنایی با مفهوم نوازش -آشنایی با انواع نوازش ها آشنایی با مفهوم بانک نوازشی جلسه چهارم هدف ها -آشنایی با مفهوم نمایشنامه زندگی - آشنایی با انواع نمایشنامه (بازدارنده ها و سوق دهنده ها) - کشف نمایشنامه زندگی جلسه پنجم هدف ها -اشاره مجدد و مختصر به راهبرد تصمیم گیری مجدد -توضیح در مورد مفهوم عقد قرارداد - گفتگو در رابطه با مسئولیت شخصی با تک تک اعضاء و بستن قرارداد با آن ها جلسه ششم هدف -شناسایی قواعد خانوادگی و بایدها و نبایدها با استفاده از تکنیک های شناختی (جدال شناختی، مباحثه، پرسش های سقراطی....) برای درک تصمیم های اولیه جلسه هفتم هدف ها -کار بر روی تصمیم های اولیه، به کمک تکنیک های گشتالت درمانی (ایفای نقش، وارونگی نقش، صندلی خالی) برای بازسازی مجدد صحنه هایی که از گذشته به ذهن اعضاء می رسد. جلسه هشتم هدف ها -به بحث گذاشتن سوألات بازنگری در مورد تصمیمات (آیا شما مایلید برخی از تصمیم های اولیه خود را مورد بازنگری قرار دهید؟ آیا این تصمیمات هنوز برای شما مفیدند؟ شما مایلید چه تصمیم های جدیدی اتخاذ کنید؟) -جمع بندی مطالب گفته شده در مورد 7 جلسه قبلی با اعضاء صحبت می شود و تغییراتی که آن ها در خودشان احساس می کنند در جلسه مطرح می شود. توضیحات: در تعریف جرأت ورزی می توان گفت: جرأت ورزی دربرگیرنده ی احقاق حق خود، ابراز افکار، احساسات و اعتقادات خود به روشی مناسب، مستقیم و صادقانه است، به گونه ای که حقوق دیگران را از بین نبریم. جرأت ورزی رفتاری است که شخص را قادر می سازد تا به سود خود عمل نماید، بدون هیچ گونه اضطرابی رفتار متکی به نفس داشته باشد. احساسات واقعی خود را صادقانه بروز داده و با توجه به حق دیگران، حقوق خود را به دست آورد. در جرأت ورزی، رعایت کردن حقوق دیگران و احترام گذاشتن به آن مورد تأکید قرارگرفته است. جرأت ورزی را شامل کنش ها و رفتارهایی می دانند که شخص را قادر می سازد به نفع خویش عمل کند، بدون هیچ اضطرابی روی پای خود بایستد، احساسات واقعی خود را صادقانه ابراز کند و بدون بی توجهی به حقوق دیگران، حق خود را بستاند. جرأت ورزی رفتاری است که فرد را قادر می سازد تا به علائقش عمل کند، بدون اینکه منجر به اضطراب شود و اینکه حقش را بدون ضایع کردن حقوق دیگران بیان کند. و با مثال هایی از زندگی واقعی و انجام ایفای نقش جرأت ورزی توضیح داده شد.
"